Strona główna1 » Kontakt

Waluta

Informacje o Global Water - filtry do wody

  • Global Water Sp. z o.o.
    ul. Daleka 7
    41-253 Czeladź

    NIP: PL625 245 02 89
    REGON: 243474971
    KRS: 0000494620
  • E-mail:sklep@osmoza.pl
  • Telefon32 360 25 43
    32 298 60 25
    +48 503 177 946
    +48 534 602 609
    +48 731 450 606
    +48 730 702 608
    +48 537 608 704
  • Skypeglobal_water
  • Godziny działania sklepuOd poniedziałku do piątku: 8 - 17

    Zakupy przez Internet: ONLINE 24h/dobę

    Nr konta: ING S.A. PL33105013601000009031560940

Sprawdź przesyłkę

Paczkomaty na sklep.osmoza.plSprawdź paczkę GLSSprawdź paczkę Poczty PolskiejSprawdź paletę - Raben

Systemy płatności

  • PayU
  • PayPal
  • PayU Raty

Certyfikat Rzetelny Regulamin

Rzetelna firma

Kontakt

Skorzystaj z porady eksperta!

Zespół specjalistów ds. sprzedaży

Specjaliści ds. obsługi klienta

Ewelina - sprzedawca GW Ewelina Sankowska: 503 177 946 - ewelina@osmoza.pl

 

Sandra - sprzedawca GW Sandra Sikora: 534 602 609 - sandra@osmoza.pl

Magdalena - sprzedawca GW Magdalena Wójcik: 731 450 606 - magdalena@osmoza.pl

Kamila - sprzedawca GW Kamila Wąder: 730 702 608 - kamila@osmoza.pl

 

Obsługa w języku angielskim - od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 14:00
Obsługa klienta zagranicznego Global WaterJoanna Markowicz: +48 733 709 605 - j.markowicz@globalwater.pl

Obsługa posprzedażowa
Obsługa klientaMagdalena Danowska: 537 608 704 - m.danowska@globalwater.pl


Dział serwisu:

Montaż i serwis (koordynator) - od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 16:00
Koordynator działu serwis, montaż Global WaterIzabela Mirosław: 530 009 852 - serwis@osmoza.pl

Pomoc techniczna - od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 - 15:00
Pomoc techniczna w Global Water - filtry do wody

Konsultacja dla klientów Global Water
Mateusz Zagaj: 731 450 672   pomoc.techniczna@osmoza.pl


 

Reklamacje - informacja o statusie, przebiegu, decyzji

Informacja o bieżących reklamacjach: reklamacje@osmoza.pl


Autoryzowany serwis/montaż GW - Warszawa


   Autoryzowany serwis w Warszawie i woj. Mazowieckim:
   serwis.mazowieckie@globalwater.pl

 

Pozostałe działy:

Marketing, reklama i social media
Marketing, reklama, social media GWKasandra Nawrocka: 796 395 023 - k.nawrocka@globalwater.pl

Kierownik magazynu, zamówienia
Kierownik magazynu GWKrystian Nawrocki: k.nawrocki@globalwater.pl

 

alt


tel. +48 32 360 25 43
tel.  +48 32 298 60 25

e-mail: sklep@osmoza.pl
skype: global_water
 
Global Water sp. z o.o., z siedzibą i adresem w Czeladzi, ul. Daleka 7,
41-253 Czeladź, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000494620, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, 

której kapitał zakładowy wynosi: 1 200 000,00 PLN
NIP PL6252450289,
REGON 243474971,


nr konta dla przelewów krajowych w PLN
Bank ING -
 33 1050 1360 1000 0090 3156 0940,

nr kont dla przelewów zagranicznych:

w EUR: PL 37 1050 1360 1000 0090 3156 0965
w USD: PL 15 1050 1360 1000 0090 3156 0973

nazwa i adres banku: ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

NIP: 634-013-54-75, Kod BIC Swift: INGBPLPW


Adresat wiadomości:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Temat wiadomości:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania. Klikając TUTAJ dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Przejdź do strony głównej